Choď na obsah Choď na menu
 


Valentina Villanueva Lanz

Valentina je plachá sirota s niekoľko kilami naviše, ale s tonami lásky v srdci. Po smrti svojej matky, keď sa musela presťahovať do domu príbuzných, zažíva len ponižovanie, výsmech a ústrky. Len v ďaka vlastnej inteligencii a bystrosti sa  jej podarí vybehnúť z dusivého prostredia nehostinného domu a získať lásku muža, ktorý ju môže spraviť šťastnou.

Orestes Villanueva Mercouri

Orestes je mladý nadaný muž, ktorý úspešne riadí známé nakladatelstvo.V den, keď sa Valentína poprví krát objaví v jeho dome, začne v jeho životě pozvolná ale zásadná zmena. Z ochráncu a dôverníka sa postupne stáva najlepší priateľ a nakoniec milujúcí partner. Jeho láska k Valentíne však nebude idylickou prechádzkou ružovým sadom, ale tvrdý boj s neprajúcim okolím a závisťou druhých.

 

Tza Tza Lanz

Sestra Evy, teta Valentíny, ale predovšetkým vyslúžilá herečka vo veku mezdi tridciatími a štiridsiatimii rokmi. Presto, že je stále velice atraktivnou ženou, žije bez partnera a bez detí z renty, ktorá jej plynie z jejho neskromného vlastníctva. Jej hlavnou činnosťou je dávať najavo úspch a slávu, ktorá je však už  len minulosťou. Má velký zmysel pre humor a originálni spôsob, jak riešiť problémy. V živote Valentíny zohraje velice dôležitú rolu ako jej ochránkyňa.

Juan Angel Villanueva

Juan je úspešný štiridsaťštiri roční podnikateť. Je vesmes korektní a citlivý muž s občasnými autoritativními sklonmi.Zohraje dôležitú rolu ako manžel Olimpie Mercouri a potencionálni milenec Tza Tzy Lanz.

Olimpia Mercouri

Vypočítavá štyridsiatníčka, ktorá necúvne pred ničím, aby dosiahla vlastních cielov. Je matkou Orestesa, Pandory, Aquilesa a Ariadny. Tato nebezpečná žena okolo sebe šíri len zlo a skázu, ale presto jej zostáva dostatok energie, aby si dokázala udržať manžela Juana, ktorý ju stále považuje za nejlepšiu ženu na svete.

Roque Julia

Pracuje ako osobní asistent Olimpie. Je nezmazatelne spojení s jej temnou minulosťou, kde figuroval (a stále figuruje) ako jej poradca, komplic a popravca. Do Olimpie je tajne zamilovaný, ale verí, že ich vzájomný vzťah je nemožný.

Franklin Carreňo

Franklin má dvadsaťpäť rokov a pracuje ako policajt. Spoločne zo svojou matkou žije v penzióne slečny Tza Tzy Lanzovej. Má atletickú postavu, bystrý úsudok a schopnosť rýchle jednať, ktorá občas prerastá v až k impulzivnejšiemu chovaniu. Najskôr sa zamiluje do Valentíny, ale ten naozajský cit pozná až s Chiqui.

Chiqui Lorenz Rivero

Dcéra Lorenza a Camelie je okúzlujúca topmodelka. Na svoje telo je velice pyšná a pre krásu je ochotná obetovať takmer všetko. Odmerané chovanie a istá citová chladnosť z nej činí atraktívnu aj nebezpečnú ženu zároveň. Hraje dôležitú rolu ako Orestova partnerka a nejlepšia priatelka Ariadny. Neskôr je s franklinom.

Roman Fonseca

Vo svojích dvadsiatich dvoch rokoch sa vo veľa ohladoch stále chová ako dieťa. Je nespolahlivý, často zbytočne krutý a lahostajný. Zmyslom jeho života je užiť si čo nejviac zábavy a neváha k tomu plánovane zneužívať svojích zámožných rodičov.

Pandora Villanueva

Pandora je mladé dievča s rozpolteným srdcom. Voči svojemu okoliu vystupuje ako zahorklá a neznášanlivá osobnosť. Príčina jejho trápenia je však mimo nej. Nemôže uniesť záťaž toho, že pozná temnú minulosť svojej matky. Vo svojích krízových chvílach rebeluje jednoducho proti všetkému.

Camelia Rivero de Lorenz

Je tridsaťosem ročná Camelia bola svojeho času považovaná za nejkrásnejšiu ženu v meste. Ako choť záletníckeho Lorenza však velice trpí a pomali sa z nej stáva osamelá osoba.

Lorenzo Lorenz

Lorenzo je riaditelom prestížnej reklamnej agentúry. Tento charizmatický štyridsiatnik neni úspešný práve v profesionálnom živote, ale takmer legendou sa stávajú jeho zálety za ženami. Je tajným milencom Olimpie a neskôr aj jej dcéry Ariadny.

Celeste Villanueva de Dupont

Tato šesdesiat ročná penziónovaná žena žije v Barcelóne v Španielsku. Ako teta Valentíny sa neskôr postará o to, aby po smrti matky žila v dome nevyspytateľnej Olimpie. Potom pochopí, akú strašnú chybu spravila a postará sa o to, aby za ňou neter prišla do Španielska, kde začne nový život.

Segundo Villanueva

Generál vo výslužbe má nárok na isté výstrelky, presto tento muž u velkej časti príbuzenstva budí intenzivní dojem, že je tak trochu blázon. Nepopieratelne je to vzdelaný a moúdry muž s veľkou intuíciou. Ako taký zohraje protiklad nebezpečnej Olimpie.

Beatriz Carreňo

Okúzlujúca sedemnásť ročná Beatriz sa učí za kaderníčku a vizážistku. Jej snom je dostať sa jedného dňa do Hollywoodu, skrátka veselý snílek s jasným cielom a veľkým odhodlaním.

Ariadna Villanueva

V ďaka svojej kráse a matkinej podpore má za sebou v osemnástich rokoch úspešný vstup do modelingovej branže. Bohužial má dosť vrtkavý charakter.


Jordi Gonzalez

Pracuje na polícii, kde robí parťáka Franklinovi. Má rád hudbu a tanec a je neustále veselý. Flirtuje s Beatriz, ale tá ho bere skôrej ako bratra. A je šialene zamilovaný do Pandory.

Aquiles Villanueva

Aquiles študuje hudbu a sníva o dráhe speváka. V útlom veku ho jeho matka zaviedla do nevestinca a to ho dost poznamenalo. Žije v ústraní a snaží sa na svoje spomienky zabudnúť. Z rovnakého dôvodu sa stavá lahostejne aj k Fabiole nakonec sa zamiluje do Ninfy.